NAŠE SLUŽBY

Koncepty a štúdie

Tvorba dizajnových konceptov je vždy úvodnou fázou návrhu akéhokoľvek produktu. Dobre zvolený koncept je základom budúceho produktu, ktorý musí byť užívateľsky prívetivý, trhovo orientovaný a unikátny vo svojej kategórii.

Dizajnové koncepty sú mnohokrát výsledkom brainstormingu medzi tvorivým tímom a klientami. Koncepty sú vždy založené na nadčasových myšlienkach, ktoré predčia konkurenčné produkty a majú potenciál nasadzovať nové trendy

Inovácie a vývoj produktu

K návrhu produktu pristupujeme individuálne a snažíme sa nájsť ten správny pomer medzi estetikou a funkčnosťou. Styling je pre nás rovnako dôležitý ako ergonómia, či ekonomika výroby. 

Priemyselný design

Výnimočný dizajn je v súčasnosti jedným z najdôležitejších determinantov možného úspechu produktu v konkurenčnom prostredí. Ponúkame mladé a nápadité myšlienky, aby sme pre vás stvorili produkt čo najatraktívnejší pre koncového užívateľa.

Vytvorili sme už mnoho úspešných a predávaných produktov pre široké spektrum klientov z celého sveta. Našou motiváciou je vytvorenie finálneho produktu, tak aby predčil svoju konkurenciu sofistikovanými riešeniami, nie iba estetickou ale aj vysokou funkčnou hodnotou.

Konštrukcia a vývoj

Dobrý dizajn môže dramaticky zmeniť marketingový úspech produktu, implementáciou skúseností z ergonómie, engineeringu a tvorby produktovej identity. Najdôležitejším kritériom dobrého dizajnu je ale stále funkčnosť produktu, ktorá može byť dosiahnutá iba zosúladením všetkých technologických a konštrukčných požiadaviek..

Naše konštrukčné riešenia navrhujú skúsení odborníci, ktorí si dokážu poradiť s akoukoľvek tvorivou výzvou. Tvroríme aj mechanické, optické a tepelné simulácie, ktoré sú nevyhnutne nutné k vývoju prototypu a následne sériovo vyrábaného produktu.

Tvorba identity

Každý výrobok by mal byť jednoznačne definovaný svojim unikátnym dizajnom. V tomto prípade to ale neznamená iba jeho vonkaší tvar, ale skôr jeho komplexný obraz a prezentáciu. Tento proces začína niekde pri výbere materiálov a farieb a končí pri celkovej marketingovej stratégii. Našim klientom ponúkame kompletné služby až po prípravu marketingu.

Tento kompletný balík služieb sa nazýva tvorba Firemnej identity (Corporate Identity) a je dôležitou súčasťou celého procesu tvorby produktu. Zahŕňa návrh loga a grafického konceptu, tvorbu webstránky, návrh marketingových materiálov a prípadne expozícií.

Prototyping

Optimalizácia dizajnu použitím fyzických modelov je štandardnou súčasťou procesu prípravy a tvorby. Stala sa neoceniteľnou pri testovaní kritických bodov na prodotype ešte pred neltou sériou. Celkový čas vývoja produktu sa dramaticky znížil kôli dostupnosti technológií rapid prototypingu.

Prototypy dokážeme vyrábať na 3D tlačiarni technológiou FDM alebo v kooperácii s našimi partnermi aj rôznymi inými technológiami.